Fotograf Produktowy
  • Swadzim
, Swadzim, Wielkopolskie, Polska
Gomez sp. z o.o. sp. k.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie zdjęć produktów do sprzedaży online packshot / na modelu
  • Przygotowanie oświetlenia oraz tła do realizacji fotografii
  • Retuszowanie i obróbka zdjęć w programach graficznych
  • Dbanie o jakość wykonanych zdjęć
  • Współpraca z zespołem e-commerce w celu zapewnienia zgodności zdjęć z produktami oferowanymi w sklepie online
  • Odpowiednie przechowywanie i archiwizowanie wykonanych zdjęć
  • Realizacja zamówień zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie fotografii produktowej i trendów w e-commerce.
  • Przygotowanie produktów do sesji fotograficznej;
  • Wykonywanie zestawów zdjęć produktów Gomez (odzież, obuwie, akcesoria);
  • Wsparcie bieżącej pracy Studia FOTO.

WYMAGANIA:
  • Zainteresowanie fotografią produktową;
  • Umiejętność wykonywania zdjęć i profesjonalnej prezentacji produktu;
  • Wysokie poczucie estetyki oraz umiejętność oceny atrakcyjności wzornictwa;
  • Zainteresowanie branżą fashion:
  • Gotowość dojazdu do miejscowości Swadzim, gdzie zlokalizowane jest nasze Studio Foto;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku fotografa produktowego oraz znajomość programu Photoshop będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do wykonywania zdjęć pon-pt 7:00-17:00 (10h)

OFERUJEMY:
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 225
21 045