Fotograf odzieży używanej
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Wojciech Kubiak
7. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłoszenie o Pracę: Fotograf odzieży używanej
Poszukujemy osoby do wykonania zdjęć butów i odzieży używanej oraz wsparcia naszego zespołu w obszarze obsługi klienta.
Zakres Obowiązków:
- Fotografowanie butów i odzieży używanej.
- Tworzenie odpowiednich parametrów i wpisywanie ich do programu Baselinker.
- Pomoc w udzielaniu odpowiedzi na zapytania od klientów.
- Elastyczność w podejściu do różnorodnych zadań wspierających działalność firmy.
Wymagania:
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
- Komunikatywność i zaradność.
- Szybkość działania i skuteczność w pracy.
- Podstawowa znajomość branży odzieżowej.
- Umiejętność obsługi komputera oraz smartfona.
- Mile widziany status studenta.
- Mile widziana umiejętność obsługi programu Baselinker.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie.
- Przyjazną atmosferę w pracy.
- Podstawowe narzędzia do pracy (smartfon + laptop).
Miejsce Pracy: Częstochowa, Stradom.
Jeśli jesteś osobą energiczną, lubiącą pracę zespołową i posiadającą chęć do nauki, to ta oferta jest dla Ciebie!
Zapraszamy do aplikowania poprzez przesłanie swojego CV na adres e-mail: @

  • Praca Częstochowa
  • Fotograf Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075