Fotograf nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie profesjonalnych zdjęć nieruchomości (wnętrza, ujęcia z zewnątrz, detale),
  • kręcenie krótkich materiałów wideo (reels) na media społecznościowe, ukazujących nieruchomości w atrakcyjny sposób,
  • edytowanie i obróbka zdjęć oraz wideo przy użyciu nowoczesnego oprogramowania,
  • współpraca z zespołem marketingowym w celu tworzenia atrakcyjnych kampanii promujących nieruchomości.

Nasze wymagania

  • pasja do fotografii i zainteresowanie nieruchomościami,
  • znajomość programów do obróbki zdjęć i wideo (np. Adobe Photoshop, Lightroom, Premiere Pro),
  • znajomości aplikacji i narzędzi dedykowanych do tworzenia materiałów do mediów społecznościowych,
  • chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności,
  • znajomość programów graficznych do obróbki zdjęć,
  • poczucie estetyki,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i punktualność,
  • komunikatywność,
  • dostępność czasowa - pełen etat,
  • doświadczenie w wykonywaniu profesjonalnej fotografii wnętrz,
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży nieruchomości,
  • elastyczne godziny pracy,
  • okazję do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Interesujesz się fotografią i chcesz rozwijać swoje umiejętności w profesjonalnym środowisku? Jeśli tak, to idealna oferta dla Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Fotograf Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080