Fizjoterpeuta
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Fundacja
14. 8. 2024

Poszukujemy fizjoterapeuty, który dołączy do naszego zespołu w ramach zlecenia. Jesteśmy organizacją, która skupia się na wspieraniu osób z niepełnosprawnościami w zdobyciu umiejętności zawodowych i integracji społecznej.
Obowiązki:
Przeprowadzanie kompleksowej oceny fizjoterapeutycznej pacjentów.
Opracowywanie i realizacja indywidualnych planów terapeutycznych. Przeprowadzanie sesji rehabilitacyjnych zgodnie z zaleceniami lekarza. Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie planów terapeutycznych.
Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołu terapeutycznego.
Wymagania:
Wykształcenie w dziedzinie fizjoterapii.
Doświadczenie w pracy z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Umiejętność pracy w zespole.
Doskonałe umiejętności interpersonalne.
Gotowość do pracy w systemie zleceń.
Oferujemy:
Elastyczne godziny pracy zgodnie z harmonogramem zleceń.
Możliwość pracy w inspirującym środowisku organizacji pozarządowej.
Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu terapeutycznego.
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i warsztatach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584