Fizjoterapeuta w ośrodku rehabilitacji / Oświęcim
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Euro-Med Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Oświęcim

Twój zakres obowiązków

  • realizacja cyklu terapeutycznego,
  • zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom,
  • prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów;

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • numer prawa wykonywania zawodu,

Mile widziane

  • doświadczenie w usprawnianiu dzieci z zaburzeniami psychomotorycznymi,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie,
  • praca w formie dodatkowej,
  • wynagrodzenie uzależnione od ilości zrealizowanych świadczeń,
  • pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie;

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usług medycznych pozwala nam na otoczenie pacjentów fachową opieką, która dąży do polepszenia komfortu życia i funkcjonowania. Nasza działalność znajduje się w obszarze zaopatrzenia ortopedycznego oraz rehabilitacji. Prowadzona przez nas rehabilitacja skupia się na możliwie najwyższym poprawieniu sprawności przede wszystkim pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu, ale także wzroku, słuchu i mowy.

  • Praca Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690