FIZJOTERAPEUTA -OSOBA ZARZĄDZAJĄCA ZESPOŁEM
  • Solina
Solina, 38-610 Polańczyk 23, powiat: leski, woj: podkarpackie
IPRACUJZDALNIE.PL SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 9. 2024
od 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Oczekiwania:
wykształcenie wyższe (fizjoterapeuta z prawem wykonywania zawodu),
min. 5 letnie doświadczenie w pracy, w tym 3 lata pracy w sanatorium ,
prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów,
umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej,
wysoka kultura osobista,
zarządzanie zespołem pracowników medycznych wykonujących zabiegi lecznicze,
dyspozycyjność
orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziane
Oferujemy:
-Atrakcyjne i stabilne warunki współpracy
-Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
-Miłą i przyjazną atmosferę
-Formę pracy do uzgodnienia (po okresie próbnym: umowa o pracę, kontrakt)

Inne wymagania
[Inne : Zakres obowiązków:
-samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii,
-postępowanie z pacjentem zgodnie z przyjętymi w placówce standardami,
-indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb,
-prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Solina
  • Solina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567