Fizjoterapeuta opieka domowa
  • Sanok
Sanok, Sanok, Podkarpackie, Polska
Centrum Promocji Zdrowia Sanvit Sp. Z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty;
zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej;
prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów.
Nasze wymagania
wykształcenie kierunkowe (technik fizjoterapii / licencjat / mgr fizjoterapii);
prawo wykonywania zawodu;
doświadczenie w pracy z pacjentem leżącym;
zatrudniamy również osoby bezpośrednio po ukończeniu studiów w zakresie fizjoterapii.
Mile widziane
3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku fizjoterapeuty.
To oferujemy
zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenia;
elastyczne godziny pracy;
pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie;

  • Praca Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210