Fizjoterapeuta (k/m)
  • Warszawa
fizjoterapeuta (k/m)
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SZPZLO Warszawa-Ochota
11. 9. 2024

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Ochota skupia w swoich strukturach 12 jednostek organizacyjnych, posiada ponad 40 poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych. Obejmujemy opieką zdrowotną ponad 60 tys. pacjentów, głównie zamieszkujących dzielnice Ochoty, Ursusa oraz gminę Raszyn.

W związku z rozwojem, poszukujemy kandydatek/ kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • dokonywanie oceny stanu osoby, która ma być poddawana zabiegom fizjoterapeutycznym oraz wykonywanie badań czynnościowych, niezbędnych do programowania i kontrolowania procesu fizjoterapii;
  • programowanie i wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych;
  • prowadzenie dokumentacji fizjoterapii;
  • kontrolowanie efektywności procesu fizjoterapii.

Wymagania:

  • tytuł zawodowy magister i 3-letnie doświadczenie;
  • profesjonalna obsługa pacjenta;
  • empatyczne nastawienie do pacjenta;
  • otwartość na pracę z ludźmi;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pakiet benefitów pozapłacowych;
  • podnoszenie kwalifikacji;
  • pracę w miłym, pomocnym zespole.

  • Praca Warszawa
  • Fizjoterapeuta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567