Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
  • Nowogard
Nowogard, Nowogard, West Pomeranian Voivodeship, Polska
CENTRUM ZDROWIA KONIOR, MACIĄG sp.j.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Nowogard

Twój zakres obowiązków

  • - Diagnozowanie schorzeń i urazów układu ruchu oraz opracowywanie planów terapeutycznych
  • - Prowadzenie terapii manualnej, masaży oraz ćwiczeń rehabilitacyjnych
  • - Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie terapii do ich potrzeb
  • - Edukowanie pacjentów w zakresie ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu i profilaktyki zdrowotnej
  • - Współpraca z innymi specjalistami medycznymi w celu poprawy zdrowia i kondycji pacjentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (fizjoterapia)
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność pracy z pacjentem

To oferujemy

  • Pracę w placówce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • Nowoczesne narzędzia i metody pracy z pacjentem

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
"Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Zdrowia w Nowogardzie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).Informujemy, że Administratorem danych jest Centrum Zdrowia w Nowogardzie. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu rekrutacji."

  • Praca Nowogard
  • Nowogard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251