Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SZPZLO Warszawa-Mokotów
20. 9. 2024

SZPZLO Warszawa-Mokotów PILNIE zatrudni FIZJOTERAPEUTĘ / FIZJOTERAPEUTKĘ
Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe - mgr fizjoterapii;
• Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty;
• Doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty;
• Znajomość obsługi komputera;
• Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
• Otwartość, sumienność, punktualność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.
Zadania:
• Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi;
• Prowadzenie dokumentacji medycznej;
• Współpraca z lekarzami kierującymi Pacjentów do zespołu fizjoterapii.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy - 7,35 dziennie. Wynagrodzenie zgodnie z siatką płac dla zawodów medycznych.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: @

  • Praca Warszawa
  • Fizjoterapeuta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045