Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
ZDROWY RUCH sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Praca z pacjentami na sali ćwiczeń;
  • Praca z problemami układu mięśniowo-szkieletowego;
  • Poza kinezyterapią, będzie wykonywał masaż i kinsiotaping;
  • Uważność i indywidualne podejście do każdego pacjenta;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - stopień magistra. Pracujemy zgodnie z autorską metodologią, której sami uczymy (najważniejsza jest podstawowa wiedza i chęć nauki);
  • Umiejętność wykonywania masażu lub ukończone kursy;
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty;

To oferujemy

  • Komfortowe warunki pracy (mini kuchnia, kawa);
  • Znajdujemy się niedaleko Szpitala przy Borowskiej;
  • Harmonogram pracy - pełny wymiar godzin (zmiany pon-śr-pt lub wt-czw-sob - 12 godzin dziennie) ;
  • Bardzo dobre wynagrodzenie: stawka + procent + premie;
  • Bezpłatne szkolenia;
  • Rozwój kariery - możliwość awansu na stanowisko kierownika Centrum;
  • Przyjazna atmosfera w zespole;
  • Zniżki 70% na usługi centrum dla pracowników i krewnych;
  • Szansa na rozwój osobisty i możliwość zaangażowania się w rozwój firmy;

O nas

Centrum Rehabilitacji “Zdrowy Ruch” to 9 ośrodków w Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Ukrainie. W ciągu 9 lat pracy pomogliśmy ponad 14000 pacjentów uzyskać zdrowie kręgosłupa i stawów bez lekarstw i operacji. Nasz silny zespół stał się podstawą do osiągnięcia wysokich rezultatów. Bardzo dobrze rozumiemy, jakie znaczenie mają dla pacjentów efekty i jesteśmy przekonani, że zespół to główny atut firmy.

Właśnie dlatego Centrum Rehabilitacji “Zdrowy Ruch” szuka do swojego zespołu FIZJOTERAPEUTY, który będzie w stanie wzmocnić to stanowisko i poprawić wyniki.

Jeżeli składaliście już do nas CV, ale z różnych przyczyn nie udało nam się z Wami skontaktować, wyślijcie je jeszcze raz! Na pewno na nie odpowiemy :)

Jeśli chcesz zostać częścią naszego zespołu, ale wątpisz w swoje umiejętności, WYŚLIJ CV, rozpatrzymy je, zaprosimy Cię na rozmowę i być może urzekniesz nas swoją charyzmą :).

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ZDROWY RUCH sp. z o.o. z siedzibą w: Jerzego Kukuczki 5/15, 50-570 Wrocław (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: zdrowy.ruch.pl@gmail.com.

  • Praca Wrocław
  • Fizjoterapeuta Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690