Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
FABIA POPEK
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Happy Therapy - Centrum Terapii Mowy i Ciała poszukuje fizjoterapeuty, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnostykę i ocenę stanu pacjentów , opracowanie indywidualnych planów leczenia oraz prowadzenie sesji terapeutycznych.

Nasze wymagania

  • Dyplom ukończenia studiów kierunkowych
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako fizjoterapeuta
  • Umiejętność pracy z różnorodnymi grupami pacjentów
  • Mile widziana fizjoterapia stomatologiczna
  • Znajomość technik powięziowych , mile widziane manipulacje powięziowe Stecco
  • terapia uroginekologiczna,
  • terapia stawów skorniowo-żuchwowych
  • terapia manualna, akupunktura lub igłoterapia, techniki wisceralne
  • Umowa B2B
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia

O nas

Happy Therapy to miejsce ukształtowane z pasji i głębokiej chęci niesienia pomocy. Miejsce wymarzone i zaplanowane z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu pacjentów. Miejsce radosne, spokojne, ciepłe i pozytywne. Wierzymy, że przyjazna atmosfera to równie ważny element terapii, co profesjonalny, zgrany zespół specjalistów. W Happy Therapy zajmujemy się diagnozą i terapią logopedyczną, fizjoterapeutyczną, pedagogiczną oraz psychologiczną dzieci i dorosłych. Cenimy współpracę interdyscyplinarną, chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby zagwarantować naszym podopiecznym skuteczną diagnozę i terapię.

Interdyscyplinarne podejście:

Tworzymy zespół, w którym wymieniamy się informacjami i ustalamy wspólne cele terapeutyczne dla naszych pacjentów.

Indywidualizacja terapii:

Przygotowujemy indywidualne plany terapii, które regularnie aktualizujemy na podstawie postępów i zmieniających się potrzeb.

Wsparcie rodzin:

Okazujemy wsparcie oraz dostarczamy niezbędnych informacji rodzinie. Terapia to proces angażujący nie tylko samego pacjenta, ale również jego Bliskich.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez FABIA POPEK z siedzibą w: Nałęczowska 33/U6, 02-922 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: fabia.popek@gmail.com.

  • Praca Warszawa
  • Fizjoterapeuta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087