Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
  • Dobrodzień
Dobrodzień, Dobrodzień, Opole Voivodeship, Polska
FIZJO TAJM KATARZYNA CICHOŃ
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Dobrodzień

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie szczegółowych badań fizjoterapeutycznych u dzieci /dorosłych.
  • Opracowywanie indywidualnych planów terapii dostosowanych do potrzeb dzieci.
  • Indywidualna praca z pacjentem.
  • Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych i monitorowanie postępów pacjentów.
  • Współpraca z rodzicami i innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
  • Przeprowadzanie szczegółowych badań i oceny pacjentów.
  • Opracowywanie planów terapii manualnej.
  • Wykonywanie zabiegów terapeutycznych i monitorowanie postępów pacjentów.
  • Współpraca z zespołem specjalistów w zakresie rehabilitacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii.
  • Uprawnienia do wykonywania zawodu fizjoterapeuty.
  • Umiejętność pracy w zespole i dobrej komunikacji z pacjentami.
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej.

To oferujemy

  • Stanowiska:
  • Fizjoterapeuta - praca z dziećmi. Szukamy fizjoterapeuty, który już pracuje z dziećmi lub takiego, który pragnie rozpocząć pracę w tej dziedzinie. Oferujemy wsparcie w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia w tej specjalizacji.
  • Fizjoterapeuta - terapeuta manualny (mile widziane kwalifikacje według standardów IFOMPT) ale nie jest to konieczne

  • Praca Dobrodzień
  • Dobrodzień - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588