Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Biovena Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach umowy z NFZ, Centrami Medycznymi oraz pacjentom komercyjnym
  • Rezerwacja terminów na zabiegi rehabilitacyjne oraz uzupełnianie i weryfikacja danych pacjenta w systemie komputerowym
  • Prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji medycznej Pacjentów
  • Zadania zlecone przez przełożonych

Podział czasu pracy

  • 100% fizjoterapeuta/ka

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – magister o kierunku fizjoterapia
  • Doświadczenie na stanowisku min. 3 lata
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pracowitość, dokładność oraz uprzejmość
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Mile widziane

  • Ukończony kurs terapii manualnej

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy, zlecenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • System pracy dwuzmianowy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentu CV poprzez aplikację bądź kontakt telefoniczny 22 722-38-08

Centrum Medyczne Biovena to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny rodzinnej, konsultacji specjalistycznych oraz rehabilitacji zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczeń zdrowotnych publicznych i indywidualnych.

Centrum Medyczne Biovena poszukuje pracownika na stanowisko:

Fizjoterapeuta/ka – miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Fizjoterapeuta/ka – miejsce pracy: Milanówek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biovena Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087