Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
  • Skawina
Skawina, Skawina, Lesser Poland Voivodeship, Polska
CENTRUM AKTYWNEJ REHABILITACJI Damian Flisak
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Do Twoich zadań będzie należeć :
  • samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii
  • ocena stanu funkcjonalnego pacjenta i planowanie procesu rehabilitacji
  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów
  • wydawanie opinii i zaświadczeń dotyczących stanu funkcjonalnego oraz przebiegu rehabilitacji

Nasze wymagania

  • Co oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • doświadczenie zawodowe
  • mile widziana własna działalność gospodarcza
  • umiejętność słuchania, empatia, zaangażowanie, budowanie pozytywnych relacji
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość pracy w rozwijającej się firmie
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji
wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetworzenie twoich danych osobowych zawartych w CV w celu prowadzenia rekrutacji, w każdym czasie możesz cofnąć zgodę wysyłając informację na adres emailowy.

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087