Fizjoterapeuta
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, mazowieckie, Polska
Szpital Mazowiecki W Garwolinie Sp. z o.o.
6. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie oceny i diagnozowanie problemów zdrowotnych pacjentów związanych z ruchem i funkcją ciała
  • Opracowywanie i realizacja planów leczenia i rehabilitacji opartych na indywidualnych potrzebach pacjentów
  • Edukowanie pacjentów w zakresie zdrowego stylu życia, profilaktyki urazów oraz samoopieki
  • Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie planów leczenia w oparciu o zmiany w ich stanie zdrowia
  • Współpraca z innymi specjalistami medycznymi w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i raportowanie postępów terapii
  • Doskonalenie swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach oraz kursach doskonalących.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie magisterskie lub licencjackie na kierunku fizjoterapia
  • Posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • Umiejętność prowadzenia diagnozy i planowania terapii indywidualnej dla pacjenta
  • Umiejętność przeprowadzania różnorodnych zabiegów fizjoterapeutycznych
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji pacjenta oraz raportowania postępów terapii
  • Komunikatywność i empatia w kontakcie z pacjentem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność w zakresie godzin pracy 7.00 - 19.00 (praca zmianowa)
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi schorzeniami

To oferujemy

  • pracę od zaraz w pełnym wymiarze godzin
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Praca Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836