Fizjoterapeuta - doradca klienta w sklepie medycznym
  • Kraków, Ivo Andricia 21
małopolskie, Kraków, Ivo Andricia 21, małopolskie, Polska
Gammamedica Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów sklepu medycznego
  • Profesjonalny dobór zaopatrzenia medycznego
  • Kontrolowanie stanu asortymentu
  • Obsługa sprzedaży wysyłkowej
  • Współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku fizjoterapia (lub innym kierunku medycznym)
  • Dyspozycyjność w godzinach otwarcia sklepu ( od poniedziałku do piątku 8-16 lub 9-17)
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym

Oferujemy:

  • Umowę zlecenia (z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym)
  • Pełne szkolenie stanowiskowe z obsługi klienta i asortymentu sklepu
  • Wsparcie doświadczonego pracownika w okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i rodzaju umowy

  • Praca małopolskie
  • Doradca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509