Fizjoterapeuta domowy / Fizjoterapeutka domowa
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
CENTRUM MEDYCZNE „ZDROWIE PLUS” A. REZNER sp.k.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków

  • realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta
  • zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej
  • prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (lic./mgr fizjoterapii)
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Doświadczenie w pracy z pacjentem leżącym
  • Wysoka wrażliwość na potrzeby klienta, empatia
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów
  • Mile widziane kursy i szkolenia rozwijające, podnoszące kwalifikacje zawodowe.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 7700 - 14300 zł brutto na umowie B2B
  • Dowolną formę zatrudnienia: B2B, umowa zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilną i ciekawą współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłe warunki pracy oraz zatrudnienie w profesjonalnym zespole
  • Dopłaty paliwowe

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

O Zdrowie dbamy już ponad 30 lat. Z każdym dniem doskonalimy jakość świadczonych usług, aby stale zapewniać pacjentom opiekę jakiej życzylibyśmy sobie oraz naszym bliskim. Chcemy, aby osoby znajdujące się pod opieką specjalistów czuły się bezpiecznie i wiedziały, że zawsze mogą liczyć na fachową pomoc.

Działamy głównie na obszarze województwa świętokrzyskiego ale aktualnie rozszerzamy nasze działania również na inne województwa.

  • Praca Lublin
  • Pomoc domowa Lublin
  • Fizjoterapeuta Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087