Fizjoterapeuta domowy / Fizjoterapeutka domowa
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Silesian Voivodeship, Polska
FizjoMedica
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie indywidualnych sesji rehabilitacyjnych w domu pacjenta
  • Dostosowywanie terapii do potrzeb pacjenta
  • Monitorowanie postępów pacjenta
  • Prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących przepisów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (technik, licencjat, magister fizjoterapii)
  • Czynne prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • Umiejętność pracy z pacjentami w różnym wieku
  • Posiadanie własnego środka transportu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub działalności gospodarczej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w stabilnej firmie nastawionej na ciągły rozwój
  • Jako nieliczni świadczeniodawcy posiadamy dedykowany Kontrakt z NFZ na rehabilitację domową

  • Praca Ruda Śląska
  • Pomoc domowa Ruda Śląska
  • Fizjoterapeuta Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087