Fizjoterapeuta do zespołu wizyt domowych
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
CREATOR Sp. z o.o.
19. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie wizyt u pacjentów w ich miejscu zamieszkania
  • Ocena stanu zdrowia i funkcjonowania pacjenta, w tym ocena ruchu, siły mięśniowej, sprawności fizycznej
  • Wykonywanie różnych technik terapeutycznych, takich jak masaż, mobilizacje stawów, ćwiczenia rehabilitacyjne
  • Monitorowanie postępów pacjenta i dostosowywanie planu terapeutycznego w zależności od potrzeb i reakcji pacjenta
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej związanej z terapią i postępami pacjenta
  • Utrzymywanie wysokiego standardu bezpieczeństwa podczas wykonywania terapii w domu pacjenta

Nasze wymagania

  • Ukończenie licencjackich lub magisterskich studiów wyższych na kierunku Fizjoterapia
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • 3 - letnie doświadczenie zawodowe w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej stale rozwijającej się firmie
  • Dogodną formę zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w elastycznych godzinach

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

Firma Creator Sp. z o.o. z blisko 30 letnim doświadczeniem w branży rehabilitacyjnej poszukuje osoby na stanowisko Rehabilitanta do Wizyt Domowych. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, w którym będziesz mógł/mogła pomagać pacjentom odzyskać sprawność fizyczną i poprawić jakość życia.

  • Praca Łódź
  • Fizjoterapeuta Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699