Fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych
  • Brzeg
Brzeg, Brzeg, Opole Voivodeship, Polska
EPIONE Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Miejsce pracy: Brzeg

Twój zakres obowiązków

  • realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty;
  • zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej;
  • prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (technik fizjoterapii / licencjat / mgr fizjoterapii);
  • prawo wykonywania zawodu;
  • doświadczenie w pracy z pacjentem leżącym;
  • zatrudniamy również osoby bezpośrednio po ukończeniu studiów w zakresie fizjoterapii.

Mile widziane

  • 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku fizjoterapeuty.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenia;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie;
  • wynagrodzenie od 7 500,00 do 14 000,00;
  • dostęp do kart sportowych;
  • dopłaty paliwowe,
  • w przypadku lokalizacji Olkusz - dostępność samochodu służbowego do dyspozycji na tym terenie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • ryczałt na paliwo
  • wizytówka premium portalu sprawdzonyfizjoterapeuta.pl

EPIONE to zespół specjalistycznych placówek medycznych, w których skład wchodzą wielospecjalistyczne Przychodnie Lekarskie, ogólnopolska sieć Rehabilitacji EPIONE, jak również Zakład Opieki Długoterminowej, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej oraz Centrum Diagnostyki Obrazowej realizujący usługi z zakresu m.in. Tomografii Komputerowej oraz Rezonansu Magnetycznego.

Doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra lekarska i pielęgniarska, rehabilitacji oraz pracowników obsługi Pacjenta, nowoczesny sprzęt oraz znakomite warunki lokalowe gwarantują Pacjentom najwyższej jakości, kompleksowe usługi medyczne.

Podejmowane przez firmę starania o ciągłe podnoszenie jakości usług zaowocowały uzyskaniem Certyfikatu ISO EN-PL 9001, 14001, 27001 oraz 45001.

  • Praca Brzeg
  • Brzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075