Fizjoterapeuta
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI
16. 4. 2024

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni

Fizjoterapeutę/Terapeuta SI do Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci.

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, pełnych empatii i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.
Opis stanowiska:

  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów przebywających w Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci bezpośrednio wpływających na rozwój ruchowy dziecka

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji prowadzonych terapii

Wymagania:

  • dyplom magistra fizjoterapii, mile widziane dodatkowe kompetencje (np. SI)

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi

  • doświadczenie w zakresie fizjoterapii, szczególnie w pracy z dziećmi

  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • ciepłą atmosferę w pracy

  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała lub dodatkowa)

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole

  • Praca Tychy
  • Fizjoterapeuta Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862