Fizjoterapeuta
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, Wielkopolskie, Polska
Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach
22. 9. 2024

Publiczne Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach poszukuje Fizjoterapeuty. Miejsce pracy: Komorniki, Wielkopolskie.
Opis stanowiska:
- Prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć fizjoterapeutycznych dla dzieci
- Wdrażanie indywidualnych programów fizjoterapeutycznych
- Monitorowanie postępów terapii i dostosowywanie planu działania
- Współpraca z rodzicami i opiekunami w celu zapewnienia kompleksowej opieki
Wymagania:
- Wyższe wykształcenie z zakresu fizjoterapii
- Doświadczenie w fizjoterapii dziecięcej
- Znajomość metod terapeutycznych i postępowania z dziećmi
- Znajomość zasad ergonomii
- Książeczka sanepidowska
Oferujemy:
- Wynagrodzenie od 100 do 150 zł godzinowo
- Umowa zlecenie
- Elastyczny czas pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego