Fizjoterapeuta
  • Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
zachodniopomorskie, Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino), zachodniopomorskie, Polska
Health Resort & Medical Spa Panorama Morska
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu

4* Resort & Aquapark & All inclusive

więcej niż HOTEL

praca stała NAD MORZEM

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie specjalistycznych zabiegów rehabilitacyjnych
  • konsultacje

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe mgr lub licencjat
  • numer prawa wykonywania zawodu
  • mile widziana umiejętność prowadzenia aqua aerobiku
  • komunikatywność
  • opanowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu m.in. turnusy rehabilitacyjne, kontrakt z NFZ
  • Zapewniamy możliwość zakwaterowania.

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749