Fizjoterapeuta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Warszawskie Kręgi sp zoo
16. 9. 2024

Do gabinetu fizjoterapii i osteopatii Warszawskie Kręgi szukamy osoby na stanowisko fizjoterapeuty.

Warszawskie Kręgi to prywatny gabinet fizjoterapii i osteopatii ukierunkowany na możliwie szybką i skuteczną pomoc pacjentom z pełnym spektrum dolegliwości w ciele. Powiększamy zespół terapeutyczny szukając osoby o otwartym spojrzeniu, całościowym podejściu, gotowej na rozwój, czującej się pewnie w pracy z ludźmi i ambitnej.

Szczególną wartość mają dla nas ukończone specjalistyczne kursy z zakresu fizjoterapii oraz przynajmniej roczne doświadczenie pracy w zawodzie. Praca ma charakter indywidualny i odbywa się w formacie 1:1. Praca dwuzmianowa z możliwością dostosowania grafiku do swoich potrzeb.

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych pacjentom
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł magistra fizjoterapii)
  • Min. roczny staż pracy w zawodzie
  • Ukończone specjalistyczne kursy z zakresu fizjoterapii
  • Wysoka kultura osobista, empatia i pogodne usposobienie

Mile widziane

  • ukierunkowanie na konkretne nisze (np. praca z dziećmi, praca z kobietami w ciąży itd.)
  • studia osteopatyczne
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • otwartość na uczestnictwo w podejmowanych przez gabinet działaniach promocyjnych w przestrzeni social media

Oferujemy

  • Kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie procentowe
  • Możliwość dostosowania grafiku
  • Pełną obsługę recepcyjną pacjentów
  • Wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Wsparcie marketingowe i promocyjne
  • Dobrze wyposażone gabinety i przyjazne środowisko pracy

  • Praca Warszawa
  • Fizjoterapeuta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584