FIZJOTERAPEUTA
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
STOWARZYSZENIE PO PIERWSZE RODZINA
4. 9. 2024

Poradnia Rehabilitacji Neurologicznej dla Dzieci i Młodzieży „Aga” w Warszawie realizująca od 17 lat świadczenia na rzecz dzieci z różnego rodzaju dysfunkcjami rozwojowymi: https://ostroleka.aga.org.pl/
zaprasza do współpracy: FIZJOTERAPEUTĘ
Zakres obowiązków:
- prowadzenie terapii
Wykształcenie i doświadczenie:
- wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjackie) na kierunku fizjoterapia
- minimum roczne doświadczenie
-znajomość metody NDT BOBATH
Kompetencje:
- otwartość na współpracę i budowanie relacji z dziećmi, ich Rodzicami i kadrą Poradni
- empatia, kreatywność i odpowiedzialność
Oferujemy:
- elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenia)
- stałe i elastyczne godziny pracy
- pracę w miłej atmosferze i kameralnej Poradni w Warszawie :)

  • Praca Warszawa
  • Fizjoterapeuta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584