Fizjoterapeuta
  • Włoszczowa
Włoszczowa, Włoszczowa, Świętokrzyskie, Polska
Centrum Kolorowa Skarpetka
14. 8. 2024

Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne „Kolorowa Skarpetka” we Włoszczowie zatrudni osobę na stanowisko fizjoterapeuty.
Zakres obowiązków:
- rehabilitacja dzieci;
- realizacja indywidualnych programów rehabilitacyjnych;
- monitorowanie postępów podopiecznego i dostosowywanie terapii w miarę potrzeb;
- edukacja rodziców na temat prowadzenia terapii w domu i dbania o zdrowie dziecka;
Oferujemy:
- możliwość awansu zawodowego oraz szkoleń,
- elastyczny grafik;
- atrakcyjne warunki finansowe;
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
- przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
- dobrze wyposażony gabinet.
Wymagania:
- wykształcenie: licencjat lub magister fizjoterapii,
- mile widziane doświadczenie w pracy,
- życzliwy stosunek do podopiecznych,
- komunikatywność,
- kreatywność
oraz
- dobra organizacja pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV poprzez portal lento.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Włoszczowa
  • Włoszczowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584