Fizjoterapeuta/-ka (Pogórze)
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
LUX MED Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Centrum Medycznym Medycyna Rodzinna LUX MED przy ul. Porębskiego 9 w Gdyni.
  • wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi;
  • wykonywanie terapii manualnej (zgodnie z posiadanymi uprawnieniami);
  • instruktaż ćwiczeń rehabilitacyjnych;
  • informowanie Pacjentów o postępach w procesie rehabilitacji;
  • współpraca z lekarzami kierującymi pacjentów do zespołu fizjoterapii.
  • porozmawiajmy o współpracy! Dołącz do naszego zespołu!

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii;
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe;
  • ukończone kursy terapii manualnej;
  • dyspozycyjność do podjęcia współpracy w wymiarze ok. 60 godzin w miesiącu;
  • znajomość obsługi komputera;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • współpracę na podstawie umów cywilnoprawnych;
  • dodatkowe benefity (min. ubezpieczenie szpitalne, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do karty sportowej);
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie szpitalne
  • program wellbeingowy
  • pomoc prawna
  • przejrzyste ścieżki rozwoju
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Gdynia
  • Fizjoterapeuta Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690