Firmy Podwykonawcze - woj. Małopolskie
  • Małopolskie
małopolskie, Małopolskie, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Solutions 30 Mobile jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

Obecnie poszukujemy firm podwykonawczych do współpracy:

Instalacje wraz z konfiguracją i uruchomieniem linii radioliniowych na stacjach bazowych operatorów T-Mobile i Orange na terenie województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego.

na terenie południowej Polski (województwa: śląskie, opolskie, małopolskie)

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w instalacjach i konfiguracji sprzętu MW (dla stacji N! RTNy Huawei, opcjonalnie dla Cellnexa ZTE i Ericsson - oferujemy szkolenie)

  • posiadanie odpowiedniej wiedzy i narzędzi do prowadzenia powyższych prac

  • posiadanie dla wszystkich zatrudnionych pracowników dokumentów potwierdzających przejście badań lekarskich, szkoleń BHP, SEP i kursów pracy na wysokości

mile widziane będzie:

  • własne klucze master

  • aktualne systemy dostępowe dla stacji N!

Oferujemy

  • możliwość podjęcia współpracy w różnych projektach u różnych operatorów – posiadając duży wachlarz podpisanych kontraktów zapewniamy ciągłość prowadzenia prac

  • szybkie rozliczenia i terminowe płatności

  • stawki konkurencyjne wobec innych firm działających na rynku

  • wsparcie techniczne naszych pracowników

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551