Firma zatrudni asystentkę do działu księgowości Łomianki
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, mazowieckie, Polska
Koloryt Plus Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Firma z branży utrzymania czystości zatrudni asystentkę do działu księgowości. Ścisła współpraca z działem księgowości.Zakres obowiązków: wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych księgowanie faktur kosztowych nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów archiwizacja dokumentów Pod nadzorem głównej księgowej.Wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku dodatkowym atutem będzie znajomość programu RAKS SQL komunikatywność, dokładność i skrupulatność bardzo dobra organizacja pracyOsoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064