Firma Uniflora Sp. z o.o. zatrudni pracownika na produkcję
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Uniflora Sp. z o.o.
15. 4. 2024

Firma Uniflora Sp. z o.o. poszukuje mężczyzny do mycia maszyn.

Obowiązki

  • Do zakresu obowiązków będzie należało: mycie maszyn, praca na produkcji spożywczej oraz drobne prace techniczne.

Wymagania

  • Badania sanepidowskie
  • Pracy w systemie 3 zmianowym
  • Bardzo zależy nam aby osoba którą zatrudnimy integrowała się z firmą oraz pomagała w osiągnięciu najlepszej jakości produktu.

Oferujemy

  • Umowę o pracę po tygodniu próby (wcześniej umowa zlecenie).
  • Wynagrodzenie 4130 zł brutto plus nagroda uznaniowa
  • Stabilne warunki pracy, mała rotacja pracowników

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik na wysokościach Częstochowa
  • Agent firmy inwestycyjnej Częstochowa
  • Pracownik fizyczny Częstochowa
  • Pracownik ochrony Częstochowa
  • Pracownik socjalny Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Pracownik kolei Częstochowa
  • Pracownik umysłowy Częstochowa
  • Pracownik biurowy Częstochowa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448