Firma pilnie zatrudni pracownika do sprzątania, Tor Modlin
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Koloryt Plus Sp. z o.o.
28. 8. 2024

Firma z branży utrzymania czystości pilnie zatrudni pracownika do sprzątania powierzchni biurowych wraz z zapleczem socjalnym.Miejsce pracy: Tor Modlin, ul. Generała Wiktora Thommée 1bPraca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 16-20.Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie cv na adres

Obowiązki

  • Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544