Firma budowlana poszukuje Specjalisty do spraw kadrowo-księgowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan Barzak
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Opis stanowiska:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników klientów
  • Naliczanie i weryfikacja list płac
  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, akt osobowych.
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy.
  • Nadzorowanie ważności badań lekarskich, urlopów, szkoleń BHP oraz innych dokumentów.
  • Wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników klientów.
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych, umów o pracę oraz świadectw pracy.
  • Prowadzenie rozliczeń z ZUS, PFRON, US oraz instytucjami finansowymi w zakresie PPK.
  • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi.
  • Przygotowywanie informacji rocznych oraz deklaracji PIT.
  • Przygotowywanie danych na potrzeby GUS.
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień płacowych.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w obszarze samodzielnego naliczania wynagrodzeń.
  • Znajomość przepisów w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Znajomość w stopniu zaawansowanym programu kadrowo-płacowego SYMFONIA KADRY i PŁACE, obsługi programu Płatnik, ZUS PUE oraz pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu.
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.
  • Skrupulatność i dokładność.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

  • Praca Kraków
  • Deweloper budowlany Kraków
  • Rzeczoznawca budowlany Kraków
  • Agent firmy inwestycyjnej Kraków
  • Specjalista SEO Kraków
  • Specjalista SEM Kraków
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190