Firma Budowlana Poszukuje Architekta
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan Barzak
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych, analiz chłonności terenu,
  • Współpraca z branżystami oraz podmiotami zewnętrznymi w procesie projektowym,
  • Analiza dokumentów, pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych,
  • Kontakt z organami administracji publicznej oraz gestorami mediów,

Reprezentowanie inwestora przed urzędami i innymi organami administracji publicznej

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku architekta w biurze projektowym min. 4 lata,
  • Uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń,
  • Biegła znajomość AutoCAD, pakietu Office,
  • Znajomość procedur administracyjnych i prawa budowlanego,
  • Umiejętność samodzielnego koordynowania procesu projektowego od koncepcji architektonicznej do projektu wykonawczego,
  • Dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość realizacji różnorodnych projektów,
  • Narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj

  • Praca Kraków
  • Architekt Kraków
  • Deweloper budowlany Kraków
  • Rzeczoznawca budowlany Kraków
  • Architekt krajobrazu Kraków
  • Architekt wnętrz Kraków
  • Agent firmy inwestycyjnej Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190