Financial Planning & Analysis Main Specialist
  • Zduńska wola
Zduńska Wola, Zduńska wola, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Aplikuj na stanowisko Financial Planning & Analysis Main Specialist i dołącz do międzynarodowego koncernu z branży materiałów budowlanych!

Samodzielnie wybierz lokalizację w której chcesz pracować: Zduńska Wola, Warszawa a może Opole? Trzy biura do wyboru!

Oczekujemy

  • co najmniej 5-cio letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego (finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • zaawansowanej znajomości Excel - warunek konieczny
  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • doświadczenia w zakresie tworzenia budżetów i forecastów na poziomie całego P&L
  • mile widziana znajomość SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę hybrydową (2 dni z domu)
  • kartę lunchową z comiesięcznym doładowaniem
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • świadczenia z ZFŚS
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość dalszego awansu
  • wybór lokalizacji biura w którym chcesz pracować (Zduńska Wola, Warszawa lub Opole)

Zadania

  • zarządzanie procesem zamknięcia miesiąca od strony kontrolingowej (przygotowywanie wsadu do grupowych narzędzi raportingowych (HFM), przygotowywanie raportów miesięcznych, ich analiza, a w szczególności analiza wariancji i rekomendacje w zakresie obszarów wymagających dalszej uwagi działu finansowego lub zarządu)
  • zarządzanie procesem forecastowania (3 razy do roku) oraz procesem budżetowania (raz w roku)
  • koordynacja działań związanych z przygotowanie do Mid Year Review
  • raportowanie i planowanie cash flow
  • animacja zarządzania zyskownością i cash flow w firmie (z pomocą pozostałych pracowników działu finansowego)
  • rozwój narzędzi analitycznych, procesów, procedur, technik wymaganych do coraz efektywniejszej pracy działu

  • Praca Zduńska Wola
  • Zduńska Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392