Financial Controller
  • Tczew
Tczew, Tczew, pomorskie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży.

Obowiązki

  • Zarządzanie pracą zespołu finansowego
  • Odpowiedzialność za sprawozdawczość oraz dostarczanie informacji zarządczych
  • Koordynacja i nadzór nad procesem budżetowania i przygotowywaniem budżetu.
  • Odpowiedzialność za terminowe raportowanie wewnętrzne zgodne z polityką grupową
  • Prowadzenie ewidencji podatkowych
  • Analiza wykonania budżetu, interpretacja odchyleń, aktualizacja budżetu
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Ustalanie oraz monitorowanie zasad zarządzania aktywami, kontrola zapasów, należności i zobowiązań
  • Wdrażanie usprawnień, narzędzi, optymalizacja pracy zespołu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze kontrolingu finansowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość systemów finansowych/konsolidacyjnych (klasy ERP)
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Mile widziane

  • Znajomość modułu SAP FI

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Praca Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190