Financial Controller
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
dentsu Polska
16. 9. 2024

Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

Obecnie do dentsu szukamy osoby na stanowisko Financial Controller

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie zamykania okresów sprawozdawczych i raportowaniu zarządczym dla kierownictwa firmy oraz jej udziałowców;
  • Udział w przygotowywaniu budżetu rocznego oraz okresowych prognoz finansowych (forecastów);
  • Kontrola realizacji budżetów i prognoz – również na poziomie poszczególnych projektów;
  • Analiza wyników finansowych;
  • Opracowywanie bieżących raportów i analiz;
  • Bieżąca analiza kosztów;
  • Bieżąca analiza zobowiązań pod kątem terminów płatności oraz nadzór nad terminowym regulowaniem zobowiązań przez spółki z grupy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w finansach & kontrolingu (minimum 3 lata);
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowych organizacjach;
  • Znajomość systemów ERP;
  • Biegła znajomość arkuszy kalkulacyjnych;
  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

Co dajemy od siebie?

  • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;
  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
  • Szkolenie on-boardingowe;
  • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;
  • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;
  • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
  • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
  • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;
  • Kafeteria NAIS;
  • Dostęp do platformy Mindgram;
  • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.

  • Praca Warszawa
  • Controller Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584