Finance Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188792

Dla naszego Klienta, firmy deweloperskiej o ukształtowanej pozycji rynkowej poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Finance Managera.
Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Odpowiedzialność za pozyskanie finansowania pod nowe projekty deweloperskie włącznie z ich uruchamianiem (we współpracy z działem prawnym),
  • Współpraca z bankami w zakresie obowiązków grupy wynikających z realizacji już podpisanych umów kredytowych (raportowanie i compliance), jak również w zakresie pozyskiwania nowych,
  • Bieżąca kontrola płynności, w tym monitorowanie stanu należności i zobowiązań,
  • Tworzenie i kontrola realizacji planów finansowych grupy (w tym CFF),
  • Budżetowanie i kontrola finansowa projektów deweloperskich,
  • Sporządzanie okresowych kwartalnych raportów zarządczych na potrzeby grupy,
  • Inicjowanie i przeprowadzanie kontroli efektywności ekonomicznej i ryzyk finansowych w działalności grupy kapitałowej,
  • Współpraca z Główną Księgową przy zamknięciu roku i przygotowaniu skonsolidowanego sprawozdania Grupy,

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Ugruntowanego doświadczenia na podobnym stanowisku w spółkach deweloperskich (min 5-7 lat)
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse, bankowość, rachunkowość),
  • Kilkuletniego doświadczenia w zakresie analiz finansowych,
  • Kilkuletniego doświadczenia w pozyskiwaniu finansowania bankowego/obsłudze tego finansowania,
  • Znajomość branży deweloperskiej będzie atutem,
  • Zaangażowania oraz gotowości do podejmowania wyzwań,
  • Dużej samodzielności w działaniu.

Nasz Klient oferuje:
  • Ciekawą i samodzielną pracę w zgranym zespole i rozwijającej się firmie,
  • Pracę w grupie deweloperskiej w biurze w południowej części Warszawy,
  • Umowę o pracę lub B2B,
  • System premiowy oraz opiekę medyczną.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836