Finance Manager
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
NES Global Talent
6. 4. 2024

Dla jednego z naszych klientów z branży budowlanej, prowadzę obecnie rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych w firmie
  • Zarządzanie działem finansów
  • Kontakt z instytucjami finansowymi
  • Ocena ryzyka finansowego
  • Przygotowanie analiz i raportów dla Zarządu
  • Nadzór nad procedurami finansowymi
  • Ocena rentowności obszarów działania spółki
  • Opracowywanie struktury finansowania inwestycji

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku ekonomicznym
  • 5-letnie doświadczenie w dziale finansów / księgowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość zagadnień podatkowych

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Praca Szczecin
  • Manager Szczecin
  • Product manager Szczecin
  • HR Manager Szczecin
  • Account manager Szczecin
  • Project Manager Szczecin
  • Content Manager Szczecin
  • Business Development Manager Szczecin
  • Key Account Manager Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179