Finance Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Vector Synergy
4. 9. 2024

Vector Synergy jest partnerem NATO Prime IT z ponad 14-letnim doświadczeniem, działającym w obszarze cyberobrony i usług IT. Zaufały nam takie organizacje jak NCIA (NATO Communications and Information Agency), UE (Europol, Europejska Agencja Kosmiczna), a także firmy z branży obronnej, infrastruktury krytycznej i BFSI. Wszyscy nasi wysoko wykwalifikowani eksperci posiadają osobiste poświadczenie bezpieczeństwa, pozwalające im na pracę nad tajnymi i ściśle tajnymi projektami IT. Blisko 200 naszych specjalistów technicznych jest obecnie zaangażowanych w projekty związane z informacjami niejawnymi i wrażliwymi, a ponad 1000 gotowych do pracy talentów jest gotowych do wsparcia Twoich projektów. Niezależnie od rodzaju wymaganej wiedzy IT, Vector Synergy może dostarczyć innowacyjne, skalowalne rozwiązania i działać jako kompleksowe miejsce docelowe dla wszystkich potrzeb technicznych. Jako centralny ośrodek sieci wyspecjalizowanych konsultantów, jesteśmy najlepszym wyborem dla organizacji dążących do doskonałości.

Vector Synergy | Defense & Space Cyber Force

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia
  • Aktualna wiedza z zakresu rachunkowości, księgowości oraz podatków
  • Minimum. 5 lat doświadczenia w działach księgowych lub finansowych oraz 3 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej
  • Doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP, Power BI oraz MS Office
  • Doświadczenie w zakresie budżetowania oraz analiz rentowności projektów
  • Skuteczna umiejętność zarządzania podległym zespołem, zdolności do zarządzania konfliktami i umiejętność rozwiązywania problemów.

Zakres obowiązków:

  •  Nadzór procesu budżetowania
  • Raportowanie wyników miesięcznych, kwartalnych w odniesieniu do założeń budżetowych
  • Obliczanie, monitorowanie, raportowanie oraz wdrażanie nowych KPI finansowych i operacyjnych
  • Zapewnienie spójności w obszarze podatków i rozliczeń w handlu międzynarodowym
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym, podatkowym oraz kancelarią prawną
  • Nadzór nad procesem rozliczania oraz fakturowania na linii – konsultant-VS-klient
  • Wspieranie decyzji biznesowych poprzez zapewnienie danych, analiz i raportów pozwalających prowadzić organizację zgodnie z przyjętą strategią i wizją spółki
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych usprawniających pracę finansów
  • Kontrola oraz cykliczne raportowanie poziomu należności w firmie
  • Doradzanie oraz wsparcie CFO w codziennej pracy
  • Zarządzenie podległym zespołem.

Oferujemy:

  •  Umowę o pracę
  • Pracę w systemie hybrydowym (biuro zlokalizowane niedaleko stadionu miejskiego)
  • Prywatny pakiet opieki zdrowotnej Lux Med rozszerzony w pełni opłacany przez firmę
  • Dofinansowanie do karty sportowej MultiSport
  • Budżet szkoleniowy 1000 zł netto co 6 miesięcy (budżet szkoleniowy nigdy nie przepada)
  • System kafeteryjny
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • Masaże w biurze • Lekcje angielskiego
  • Imprezy sportowe i integracje

  • Praca Poznań
  • Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584