Finance Coordinator
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Dla naszego Klienta międzynarodowej organizacji z branży OZE poszukujemy kandydatów na stanowisko Finance Coordinator z językiem angielskim w Warszawie:

Zakres obowiązków:
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Współpraca z zewnętrznymi audytorami
  • Weryfikacja deklaracji podatkowych oraz przygotowywanie raportów
  • Koordynacja procesów podatkowych i zapewnienie terminowości deklaracji
  • Wsparcie w dostosowaniu systemu ERP do wymogów polskich przepisów podatkowych
  • Koordynacja procesu finansowania zgodnie z polityką cen transferowych
  • Odpowiadanie na zapytania zespołu globalnego ds. podatków

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość polskich standardów rachunkowości (Polish GAAP) oraz polskiego prawa podatkowego

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej organizacji
  • Lokalizacja – Warszawa (koło stacji metra: Politechnika)
  • Tryb pracy hybrydowy
  • Zatrudnienie za naszym pośrednictwem na podstawie umowy o prace tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w zespole międzynarodowym
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183