Finance and Administration Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
19. 10. 2024

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o kameralnych strukturach poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko Finance and Administration Specialist. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i przesyłania aplikacji.

Twoje obowiązki będą obejmować:
- księgowanie dokumentów (faktury zakupowe, wyciągi, rozliczenia kosztów, RMK, rezerwy)
- udział w zamknięciu miesiąca
- przygotowywanie raportów
- udział w audycie zewnętrznym
- kontrola rozrachunków
- przygotowywanie płatności i wystawianie faktur sprzedaży
- komunikacja z zewnętrznym biurem rachunkowym
- dodatkowo będą pojawiać się zadania administracyjne takie jak:
    - kontrola czasu pracy rozpisywanego przez pracowników
    - zakupy biletów lotniczych i produktów do biura
    - organizacja eventów firmowych
    - zarządzanie pakietami benefitów

Twoje doświadczenie i umiejętności:
- posiadasz doświadczenie pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w międzynarodowym środowisku
- posługujesz się językiem angielskim na poziomie minimum B2
- posiadasz bardzo dobrą znajomość MS Office (w szczególności Excela)
- posiadasz wykształcenie wyższe w obszarze księgowości lub pokrewne
- jesteś osobą samodzielną, proaktywną, odpowiedzialną, komunikatywną, z wysokimi umiejętnościami analitycznymi
- atutem będzie znajomość języka niemieckiego i/lub holenderskiego

Co oferuje nasz klient:
- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o kameralnych strukturach, w której dużą wagę przykłada się do atmosfery pracy opartej na wzajemnym szacunku i budowaniu pozytywnych
relacji
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w trybie hybrydowym z elastycznymi godzinami pracy
- Premię roczną
- Pakiet benefitów – opieka medyczna, karta Multisport, możliwość udziału w szkoleniach oraz wyjazdy integracyjne

Kolejne kroki:
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, kliknij “Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.
Jeśli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776