Field Sales Representative
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Arrow Electronics, Inc.
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Position:

Job Description:

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów z zakresu portfolio IBM
  • Opracowanie i realizacja planów sprzedażowych
  • Utrzymanie i nawiązywanie relacji z partnerami handlowymi i vendorem
  • Doradztwo w doborze odpowiednich produktów
  • Aktualizacja wiedzy w zakresie produktów
  • Planowanie i organizacja aktywności marketingowych dla partnerów handlowych

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na rynku B2B
  • Znajomość rynku IT w Polsce
  • Dynamizm i ukierunkowanie na osiągnięcie sukcesu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • Uczciwość, zaangażowanie i samodzielność
  • Biegła obsługa komputera

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę pozwalającą na osobisty rozwój w komfortowych warunkach, w doświadczonym i życzliwym zespole
  • Udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • Możliwość pracy z największymi firmami informatycznymi na świecie i w Polsce
  • Dużą samodzielność działania
  • Przejrzyste, uczciwe zasady wynagradzania - jasny system premiowy i dodatkowe nagrody
  • Dodatkową opiekę medyczną i zajęcia rekreacyjne dla pracownika i jego rodziny

#LI-DK1

Location:
PL-Warsaw, Poland (Krakowiaków)

Time Type:
Full time

Job Category:
Sales

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889