Field Application Engineer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
20. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188127

Naszym Klientem jest globalny lider dystrybucji komponentów elektronicznych z wieloletnim doświadczenie. Firma oferuje szeroką gamę nowoczesnych produktów od czołowych producentów, zapewniając wsparcie na każdym etapie projektu. Dzięki innowacyjnemu podejściu i globalnemu zasięgowi dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania technologiczne. W związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Field Application Engineer. Poszukujemy osoby dynamicznej, która ceni sobie pracę z innowacyjnymi technologiami i lubi dzielić się swoją wiedzą z innymi. Jesteś pasjonatem elektroniki i masz doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych? Dołącz do naszego zespołu naszego Klienta jako Field Application Engineer!
Czym będziesz się zajmować?

  • Kompleksowym wsparciem technicznym naszych klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
  • Ścisłą współpracą z działami R&D
  • Tworzeniem koncepcji i rozwiązań technicznych dopasowanych do potrzeb klienta,
  • Budowaniem długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i partnerstwie.
  • Prezentowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz udziałem w szkoleniach (krajowych i zagranicznych)
Jakie mamy wymagania?
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechatronika lub pokrewne).
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych, preferowane w dziale R&D.
  • Doskonała znajomość nowoczesnych układów elektronicznych (układy zasilania, mikrokontrolery, systemy łączności bezprzewodowej).
  • Umiejętność pracy w środowiskach programistycznych mikrokontrolerów.
  • Biegła znajomość języka angielskiego. Gotowość do częstych podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B oraz znajomość MS Office.
Co otrzymujesz ?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Służbowe auto, laptop, telefon
  • Dodatkowe benefisy: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport, miejsce parkingowe.
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, która stawia na innowacje.
  •  Lokalizacja: Warszawa i okolice.
Jeśli jesteś osobą kreatywną, samodzielną i nastawioną na rozwój, czekamy na Twoją aplikację! Dołącz do zespołu i współtwórz przyszłość technologii!
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889