FEA-Engineer
  • Lubin
Lubin, Lubin, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Brose Sitech sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje obowiązki, to:

  • terminowe i jakościowe wykonanie analiz numerycznych MES produktu,
  • opracowywanie raportów z obliczeń zawierających m. in. przedmiot badań, cel, metodologię, wyniki oraz ich prezentacja,
  • organizowanie /uczestnictwo od strony technicznej w spotkaniach z klientami, dostawcami, oraz firmami zewnętrznymi,
  • przeprowadzanie analiz numerycznych MES (Crash-test, analiz quasi statycznych) oraz weryfikacja analiz spoza działu,
  • analiza wyników rzeczywistych testów oraz walidacja symulacji numerycznych,
  • udział w projektowaniu i bieżącym nadzorowaniu budowy prototypu i produktu finalnego,
  • projektowanie numerycznych testów zastępczych oraz udział przy budowie stanowisk testowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, kontakt z nowymi technologiami,
  • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego, dofinansowanie do nauki i szkoleń,
  • liczne benefity finansowe, świadczenia urlopowe i świąteczne,
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie,
  • opiekę zdrowotną, pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach,
  • elastyczny czas pracy, home office - model hybrydowy.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • jesteś absolwentem szkoły wyższej o specjalizacji mechanicznej i nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? Ta oferta pracy jako referent ds. analiz MES jest właśnie dla Ciebie!
  • masz 5 lat doświadczenia w działach konstrukcyjnych w zakładach o profilu zbliżonym do
  • i naszego chcesz być specjalistą ds. analiz MES, zapraszamy do aplikowania,
  • potrafisz komunikować się w języku angielskim lub niemieckim na poziomie podstawowym, jako referent, lub biegłym, jako specjalista, to ta praca może być dla Ciebie idealna,
  • posiadasz umiejętność obsługiwania programów komputerowych Microsoft Office, Pam Crash/Ls-Dyna, Ansa, Animator,
  • cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji oraz praca w zespole,
  • jesteś komunikatywny, kreatywny, samodzielny oraz potrafisz radzić sobie w trudnych sytuacjach,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

  • Praca Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851