Fashion Project Manager Assistant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Nous Tous (nutu.store)
8. 5. 2024

Nous Tous (NuTu) to nowa marka streetwearowa z odzieżą premium. Jesteśmy grupą osób od lat działającą w dziedzinach projektowania mody, social mediów, streetwearu. Wyróżniają nas wysokiej jakości dzianiny, przemyślane i spójne projekty, 100% polska produkcja i wsparcie młodych talentów. Do swojego zespołu poszukujemy pasjonata/pasjonatki streetwearu i mody. Osoby która nie boi się niestandardowych rozwiązań i podejmowania wyzwań :)

W związku z dynamicznym rozwojem marki @nutu.store szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i zarządzanie procesem produkcji
  • Kontakt z konstruktorami oraz szwalnią
  • Kontakt z kontrahentami oraz dbanie o dobre relacje z nimi
  • Planowanie łańcucha dostaw
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Rozwiązywanie problemów na linii sklep-magazyn-klient
  • Negocjowanie cen u podwykonawców
  • Poszukiwanie komponentów potrzebnych do produkcji
  • Ścisła współpraca w zakresie zadań z PM

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie
  • Zainteresowanie modą
  • Znajomośc pakietu MS Office w szczególności Excel
  • Własna inicjatywa
  • Terminowość
  • Bardzo Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Doświadczenie w branży modowej lub produkcji. Najlepiej roczne na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność zarządzania procesami
  • J. angielski na bardzo dobrym poziomie
  • To nie zastanawiaj się długo i aplikuj do nas :)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na briefach
  • praktyczna znajomość branży e-commerce
  • Prawo jazdy kat. B
  • znajomość platformy Shopify oraz Baselinker
  • wykształcenie wyższe kierunkowe bądź pokrewne

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w nowej marce z silnymi fundamentami
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia
  • Duże możliwości rozwoju z racji na startupowy charkter
  • Przyjazną atmosferę oraz niezbędne narzędzia do pracy

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293