Fakturzystka/Kasjer w zespole Obsługi Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Druk24h.pl
16. 10. 2024

Druk24h.pl, jest własnością G&G Studio Sp. z o.o. Sp.k., firmy założonej w 1995r., która od początku działalności zajmowała się drukiem i reklamą. Posiadamy trzy oddziały w Warszawie, zajmujące się profesjonalnym drukiem i szerokorozumianą produkcja reklamową. Zajmujemy się drukiem, w zasadzie wszystkiego od A do Z. Cenimy sobie szybkość wykonania i wysoką jakość. Nie ma dla nas zadań niemożliwych. Obecnie, jesteśmy jedyną drukarnią w Warszawie, która naprawdę czynna jest 24h/7. Nasz zespól to 120 osobowy zgrany zespól, których cechuje rzetelność, terminowość, lekkość w myśleniu i odpowiedzialność w działaniu. Wartości, które przyjęliśmy, jako kluczowe w działaniu to: uczciwość, lojalność i współpraca.

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, paragony, korekty)
  • korygowanie danych na fakturach
  • przyjmowanie płatności (gotówka, karta płatnicza, blik, szybki przelew online)
  • wydawanie zamówień
  • współpraca z działem sprzedaży, księgowości oraz działem reklamacji w ramach bieżącej obsługi
  • sporządzanie raportów i zestawień w Excelu kończących zmianę

Nasze wymagania

  • znajomości obsługi komputera i terminala płatniczego
  • pracy w systemie zmianowym 24h/7 (3 zmiany)
  • uczciwości, dokładności i pracowitości
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania i odpowiedzialności
  • przed złożeniem aplikacji proszę ZAPOZNAĆ SIĘ z naszą stroną www.druk24h.pl/praca

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • comiesięczne premie 15-25% uzależnione od obrotu firmy
  • dogodną lokalizację (ul. Polna 11 przy stacji "metro Politechnika")
  • pracę w zgranym i energicznym zespole
  • indywidualne szkolenie i przygotowanie do pracy na w/w stanowisku
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

  • Wszyst­kich chęt­nych pro­si­my o prze­sy­ła­nie swo­je­go CV. Administratorem danych osobowych jest G&G Studio Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14. Dane przetwarzane są w celu wybrania kandydata na stanowisko zawarte w ogłoszeniu w związku z prowadzoną rekrutacją. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich aktualizacji oraz usunięcia. Pełna treść informacji dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest w pliku pdf

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Kasjer Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Kasjer biletowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662