Fakturzysta/fakturzystka poszukiwana/y
  • Sokołów
fakturzysta/fakturzystka poszukiwana/y
mazowieckie, Sokołów, mazowieckie, Polska
GP Truck Trading s.c. Grzegorz Kądziela Agnieszka Kądziela
4. 10. 2024

GP Truck Trading jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą, specjalizującą się w produkcji, dystrybucji i serwisie pojazdów z branży komunalnej.Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku jako niewielka firma rodzinna.

Obowiązki

  • •dbanie o terminowość w bieżącym przepływie dokumentacji
  • •wprowadzanie faktur/dokumentów księgowych do systemu
  • •Monitorowanie i weryfikacja poprawności danych na fakturach
  • •kompletowanie i archiwizacja dokumentów finansowych
  • •Współpraca z działem handlowym i księgowym w zakresie obsługi faktur

Wymagania

  • •dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego
  • •dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • •odpowiedzialność
  • •samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • •podstawowa znajomość programu Excel

Oferujemy

  • •umowę o pracę - pełen etat,
  • •zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • •miłą atmosferę pracy i zgrany zespół, do którego możesz dołączyć,
  • •możliwość pracy w Sokołowie k/Warszawy lub w Tychach,
  • •praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00,

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648