Facility Technical Manager - Shopping Centre - rekrutacja online
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  Aktualnie dla naszego, Klienta, międzynarodowego inwestora i właściciela wysokiej klasy wielkopowierzchniowych nieruchomości komercyjnych, zarówno centrów handlowych jak i obiektów biurowych, poszukujemy osoby na stanowisko Facility Technical Manager - Shopping Centre.Facility Technical Manager - Shopping CentreMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Nadzór i koordynacja całokształtu procesów związanych z prawidłowym utrzymaniem technicznym obiektu
  • Tworzenie technicznego budżetu operacyjnego i kontrola jego realizacji
  • Zarządzanie projektami fit-out dla nowych najemców
  • Tworzenie i realizacja planu remontowego oraz inwestycyjnego dla nieruchomości
  • Prowadzenie przetargów/konkursów ofert na usługi serwisowe, remontowe i dostawy materiałów
  • Nadzór i kontrola jakości wykonywanych prac serwisowych, remontowych, adaptacyjnych i inwestycyjnych realizowanych przez podwykonawców
  • Prowadzenie książek eksploatacji budynków i poszczególnych urządzeń oraz instalacji technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektu i formalno-prawnej związanej z nieruchomością
  • Tworzenie, nadzór i kontrola nad prawidłowym przebiegiem wszystkich przeglądów okresowych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Przygotowywanie i nadzorowanie harmonogramu przeglądów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy prowadzeniu eksploatacji wielkopowierzchniowych nieruchomości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i znajomość specyfiki pracy z najemcami
  • Umiejętności analityczne i numeryczne oraz obsługi komputera
  • Znajomość zagadnień ogólnobudowlanych, instalacyjnych oraz zasad funkcjonowania eksploatacji instalacji bezpieczeństwa pożarowego, elektrycznych, CO, HVAC
  • Zdolność zarządzania kapitałem ludzkim, rozwinięta umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu
  • Znajomość Prawa Budowlanego i znajomość przepisów P.Poż.
  • Chęć rozwoju i nabywania nowych kompetencji w obszarze nieruchomości komercyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego - min. poziom B2

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań  bezpośrednio po stronie właściciela nieruchomości i dla jednego z liderów branży
  • Dynamiczne, rozwojowe i wspierające środowisko pracy
  • Możliwość pracy na ciekawych nieruchomosciach
  • Długofalową współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678