External Affairs Team Leader
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, Województwo dolnośląskie, Polska
LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Główne obowiązki:

  • Wsparcie w sprawach i projektach przed administracją publiczną, instytucjami rządowymi i prywatnymi oraz partnerami biznesowymi;
  • Monitorowanie trendów legislacyjnych na poziomie krajowym oraz UE oraz identyfikowanie szans i zagrożeń;
  • Prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi;
  • Prowadzenie, planowanie i realizowanie projektów Spółki prowadzonych przez Dział Stosunków Zewnętrznych;
  • Zarządzanie zespołem;
  • Przygotowywanie oraz nadzór nad przygotowaniem raportów.

Wymagania:

  • Doświadczenie we współpracy z administracją publiczną, instytucjami rządowymi oraz samorządowymi, Spółkami komunalnymi i Skarbu Państwa, placówkami i instytucjami edukacyjno-szkolnymi, uczelniami wyższymi lub podmiotami korporacyjnymi;
  • Doświadczenie we współpracy z instytucjami UE;
  • Wykształcenie wyższe (np. administracja, prawo, ekonomia, zarządzanie);
  • Doświadczenie na stanowisku menedżera;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie;
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji, dialogów i dyskusji na forum publicznym;
  • Umiejętność sporządzania zwięzłych notatek, prezentacji i podsumowań;
  • Umiejętność przeprowadzania analizy i formułowania syntetycznych wniosków i tez, opracowywania planów i harmonogramów;
  • Umiejętność prowadzenia spraw i projektów na podstawie planów i harmonogramów;
  • Umiejętność określania priorytetów na stanowisku pracy i organizacji własnego czasu pracy;
  • Chęć podjęcia pracy polegającej na prowadzeniu spraw i projektów z różnych dziedzin;
  • Umiejętność reagowania na bieżące problemy i ich rozwiązywania;
  • Znajomość MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego;
  • Czynny udział w projekcie greenfield;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie);
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego;
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej;
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 035
19 836